על נזימה

נזימה נולדה בגבול עיראק טורקיה במשקל נוצה. בהמשך עברה עם משפחתה ל“סלמנייה” שם הצטרפה נזימה למחתרת הציונית העיראקית. בשעות הפנאי עבדה עבור חברות הלבשה תחתונה ודגמנה רעלות, חגורות בטן וחזיות לרשת חנויות אופנה לנשים גדולות.
מאז ומתמיד התבלטה נזימה באופייה השמח והקופצני.. שמח מידי אפשר לומר - תמיד אמרה את אשר בליבה והצטיינה בחוסר טאקט משוע..
בצעירותה הייתה מנודה מחברות כיתתה שלא טרחו להזמינה לביתן בתואנה שהיא מחסלת את כל הכיבוד. גם במחתרת הציונית התבלטה נזימה בתאבונה הרב ולא אחת נתגלו חוסרים במלאי אספקת המזון שהגיעה מתרומות הקהילה היהודית.
את יחזקאל (בעלה הראשון) פגשה נזימה באחד מבתי הקפה שבעיר. הוא שם בה את עיניו כאשר חזה בה מחסלת צלחת קובה. השניים התאהבו והתחתנו בבית הכנסת הגדול שבעיר, אולם הנישואים לא האריכו ימים ויחזקאל נפטר מתת תזונה, שכן נזימה לא טרחה לבשל עבורו.
נזימה ירשה את הבית ואת תכשיטי הזהב שהיו ברשות בעלה הראשון ועלתה לארץ ישראל בטיסה ישירה מטעם הסוכנות היהודית. את הטיסה לארץ הקודש לא שכחו אנשי הסוכנות במהרה, וזאת בגלל שנזימה במידותיה הענקיות תפסה ספסל שלם במטוס ולא אפשרה לשאר הנוסעים להתיישב לידה.
את ששון ודאוד הבעלים (השני והשלישי) הכירה במעברה, גורלם היה דומה לזה של בעלה הראשון וכך עשתה נזימה את המיליון לירות הראשונות שלה אותן שמה מתחת לבלטות. נזימה נישאה ברביעית למנשה ונולדו להם 3 ילדים: אליהו, סמירה וסודוך. כאשר אביהם הלך לעולמו מהתקף לב, עברו אליהו וסמירה להתגורר בלונדון.
נזימה נותרה עם סודוך שיצאה איך לומר בעדינות..קצת מסובבת ובעיקר ילדה דיי מגודלת.. בלית ברירה החליטה נזימה לגדל את הילדה בגפה ובמקביל החלה בתהליך חיפוש אחר משפחה אומנת לבתה. נזימה פתחה מכון יופי - “נזימה ביוטי” המתמחה בהורדת שערות מכל הגוף בחוט, ובמקביל היא עובדת כיום כמארחת ומשמחת באירועים ולא אחת עולה על הבמה כרקדנית בטן בארועי יוקרה אבל לזכותה ייאמר ששמח היא עושה כמו שאף אחד לא יודע לעשות!